• Hakkımızda

YEŞİLSAN GÜMRÜKLEME olarak her türlü gümrükleme işlemlerinde 22 yılık tecrübemiz ve konusunda uzman kadromuz ile hizmetlerimize devam etmekteyiz. Firmamız, konusunda deneyimli ve uzman personelleri ile her türlü gümrük operasyonlarını ( ithalat, ihracat, transit, aktarma ) yürüterek Türk ekonomisinin önde gelen ithalatçı ihracatçı şahıs ve kurumlarına hizmet vermenin gururunu yaşamaktadır.

Vizyon & Misyon

Vizyonumuz

Hizmette kaliteyi ve müşteri memnuniyetini esas almaktır. Yüklerin her aşamada takibi kolaylıkla yapılabilmekte, gümrük ile on-line bağlantı sayesinde işlemler anlık olarak takip edilebilmekte,çıkışından varışına kadar ve son derece hızlı güvenli bir şekilde sonuçlandırılmaktadır. Hizmet kalitesinin son derece önemli olduğunun tüm ekipçe benimsenmiş olduğu şirketimizin; fiyatlama konusunda ise müşterilerden gelen çalışma sistem taleplerine uygun her tür modelde çalışabileceğini de belirtmekten mutluluk duyuyoruz.

Misyonumuz

YEŞİLSAN Gümrükleme olarak amacımız ; Türk ekonomisinin önde gelen ithalatçı, ihracatçı şahıs ve kurumlarının ithalat ihracat işlerinin ön hazırlık, uygulama ve takip aşamalarının sağlıklı ve güvenilir bir şekilde yürütülmesini sağlamaktır. Bu kişi ve kurumları resmi kurumlar önünde en iyi şekilde temsil etmek, ithal ve ihraç edilen malların yasal kurallar çerçevesinde en kısa sürede işlemlerini sonuçlandırmaktır. Yurdun her tarafında hizmet vermekteyiz.